תעשיות 

מעצבים כל תעשייה בעזרת סל הפתרונות הכולל שלנו, החל משלב הקונספט ועד לקו הסיום

כמובילה עולמית, למעלה מכשלושים שנה, זיו אב תמכה בחברות רבות מכל מגוון התעשיות. זיו אב משיגה חיסכון בעלויות ושיפור ביצועים באמצעות שירותי ההנדסה המקיפים וסל הפתרונות הרחב שלה .

מוצרי ההנדסה האפקטיבים והיעילים ביותר הן כאשר רכיבים שונים עובדים בסנכרון. זיו אב מספקת פתרונות אשר מסייעים בפיתוח מוצרים מתקדמים החל משלב הקונספט ועד לקו הסיום באמצעות הנדסה מולטי-דיסציפלינרית ואינטגרציה של מערכות.

זיו אב מספקת פיתרון מלא בתהליך פיתוח המוצרים החל מעיצוב הקונספט וכלה בייצור אב טיפוס וייצור סדרתי. כמו כן זיו אב מתכננת ומספקת קווי הרכבה להרכבת המוצרים.


 

מוצרי צריכה

פרטים נוספים

 

סורקים ופלוטרים

פרטים נוספים

 

רכבתי

פרטים נוספים

 

אנרגיה מתחדשת

פרטים נוספים

 

רפואי

פרטים נוספים

 

מדפסות 3D

פרטים נוספים

 

רובוטיקה

פרטים נוספים

 

ציוד כבד

פרטים נוספים

 

בטחון אזרחי

פרטים נוספים

 

הספסל העמוק של המהנדסים המוכשרים, המנוסים והחדשניים של זיו אב, שמים את מלוא מאמציהם להצלחתך. באמצעות גישה שיתופית, צוות ההנדסה שלנו עובד זה לצד זה בשותפות מלאה יחד איתך, בכדי לעצב ולשפר את המוצר שלך ולהשיג את היעדים לפונקציונליות, תפוקה, יעילות ואיכות.

בנה את העתיד שלך עם זיו-אב החל משלב ההקמה ועד הייצור

זיו אב בוחנת ומתעמקת בבעיות הקשות ביותר שלך תוך מחויבות עמוקה, חדשנות ואסטרטגיה משפיעה, אשר מובילה לתוצאות מיטביות. קשת המומחיויות שלנו בפיתוח מנגנונים, בשילוב מערכות, בסנכרון ובפישוט מניעים את תהליך תכנון המוצר שלך עד להשלמתו המוצלחת.

מחפש מניפת שירותים מלאה לכל שלבי פיתוח המוצר שלך?
בוא נדבר כיצד נצעיד את העסק שלך שנים קדימה.

בואו נתחיל משהו חדש ביחד.